Ligipääsetavus
Eesti Noorsooteater asub Tallinna vanalinnas. Teatri sissepääsude juurde toovad munakividest või kivisillutisest sõidu- ja kõnniteed. Eraldi (inva)parkimiskohti teatrikülastajale kahjuks pole, parkimine tänavatel vastavalt liiklusreeglitele. Lähimad parklad asuvad Balti jaamas ja Rannamäe tee 5 (parkimissoodustusi Eesti Noorsooteatri ja Nukuteatrimuuseumi külastajatele vaata siit).
Liikumist abistava vahendi või lapsevankriga saab Eesti Noorsooteatrisse siseneda peasissepääsust (Nunne 4). Peasissepääsu klaasväravate ees on kaarjalt tõusev munakivisillutis, mis võib raskendada sissepääsu ratastoolis külastajale.
Liikumispuudega või abivahendeid kasutavad teatrikülastajad pääsevad trepitõstuki abiga ainult Ferdinandi saali. Teistesse saalidesse on liikumist abistavate vahenditega pääsemine raskendatud. Muuseumis on abivahenditega liikumine väga keeruline. Trepid, kitsad tunnelid ja eri tasanditel asuvad ruumid ei võimalda muuseumit ratastoolis täiel määral külastada.
NB! Ratastoolis külastaja ja tema saatja kohad asuvad Ferdinandi saalis parteri 1. reas. Väikse saali etenduste esimesse ritta pääseb maksimaalselt 90 cm laiuse ratastooliga (kõik lavastused seda kahjuks ei võimalda). Vastavaid pileteid saab osta ainult Eesti Noorsooteatri kassa kaudu. Lisainfo ja broneerimine telefonil 6679 555 või aadressil kassa [at] eestinoorsooteater.ee.
Palume liikumist abistava vahendi kasutajal võtta enne teatri- või muuseumikülastust ühendust Eesti Noorsooteatri kassaga, et külastus oleks teile võimalikult mugav!
NB! Samuti palume külastajatel, kes soovivad tulla etendusele koos viipekeeletõlgiga, võtta enne piletiostu ühendust Eesti Noorsooteatri kassaga.
Invatualett paikneb Lai 1 teatrimaja fuajees, kus asuvad akvaariumid. Sinna saab liikuda Ferdinandi saali juures asuva invatõstuki abil.
Lapsevankriga külastajal on parim viis majja sisenemiseks samuti peasissepääs (Nunne 4). Vankri saab jätta Lai 1 teatrimaja trepihalli, mis asub kohviku ja mängunurga vahel.