Eesti Noorsooteater osaleb Kirjandustänava festivalil | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Eesti Noorsooteater osaleb Kirjandustänava festivalil

jaga
23. August 2023 | 22:50

Nagu juba tavaks saanud, osaleb Eesti Noorsooteater ühes Nukuteatrimuuseumiga ka tänavu Kirjandustänava festivalil, mis toimub Kadriorus 9. septembril. Pakume kohtumisi, vestlusi ja meisterdamist sisaldavat programmi, lisaks soodushinnaga teatripileteid, infot uuslavastuste kohta, päeva lõpus jagame ka auhindu.

Programm Eesti Noorsooteatri ja Nukuteatrimuuseumi telgis:

  • Värviliste liblikate lend. Nukuteatrimuuseum kutsub kõiki lapsi ja vanemaid meisterdama paberist liblikaid, kes võivad kunstniku lahkel loal jääda ehtima meie telki. Soovijate vahel loosime välja kutseid liblikate eluringist kõneleva uuslavastuse „Lenda-lenda, röövik” etendustele.
  • 13.00    Kohtumine nukumeister Annika Aedmaga. Eesti Noorsooteatri nukumeister ja uuslavastuse „Lenda-lenda, röövik” kunstnik Annika Aedma avab oma põneva ameti telgitaguseid.
  • 15.30    Vestlusring „Kuidas taltsutada hirmu ja muret?” Kogu perele, nii väikestele kui suurtele mõeldud vestlusring on inspireeritud detsembris esietenduva muusikalise uuslavastuse „Frideberta” kandvatest teemadest. Muuseas uurib vestlusring, kas ja kuidas aitavad hirmu ja murega toime tulla loovus ning looming. Vestlevad lavastaja Mikk Jürjens ja vaimse tervise edendamise portaali peaasi.ee esindajad
  • Joonistamispeatus ja -näitus. Ootame noori ja lapsi joonistama. Tulemusi esitleme autorite loal oma telgis. Osalejate seas loositakse välja kutse Eesti Noorsooteatri etendusele „Kasvav kuu”, millest on inspireeritud ka joonistusaktsiooni teemad. Auhindu jagatakse kell 17.00. 

Festivalil saab soetada sooduspileteid Eesti Noorsooteatri piletikampaania raames (soodustus kuni 30 protsenti). 

 

Veel uudiseid