Eveline ja Mina | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Eveline ja Mina

jaga
u 1 h 15 min|Koolilapsele|Ferdinandi saal

Kui sul on pliiats, kui sul on paber, kui sul on mõte, on sul juba terve maailm.

Kui põnev võiks olla võimalus siseneda oma fantaasiamaailma, leida sealt sõpru ja avastamata nurgataguseid?

Fantaasialavastus mõtiskleb humoorikalt ja mänguliselt sõpruse, vastutuse ja julguse üle. Näitab, et igas meist peitub originaalne looja ja fantasöör. Samas juhib lavastus tähelepanu asjaolule, et maailma loomisega kaasneb ka vastutus. Mõtetel ja sõnadel on suur jõud, mistõttu tuleb oma soovide suhtes olla väga tähelepanelik.

Lavastuse tõukeks ja inspiratsiooniallikaks on Eestis tegutsenud saksa soost kunstnik paruness Eveline von Maydell (1890–1962). Eveline’i käte vahel vormus ilmetust paberist muinasjutumaailm täis ebatavalisi tegelasi ja kummalisi keskkondi. Lavastuses kohtub väike Eveline enda peas sündinud olendite ja iseendaga ootamatutes olukordades, õppides nii tundma ümbritsevat uue nurga alt.

Butafooriatöötuba / töötuba gruppidele (ette tellimisel)

Butafoori meisterdatud hiiglaslik kivi võib kaaluda vaid paar kilo ning laval imemaitsvana näiv tordilõik olla aga isuäratavaks värvitud poroloonitükk. Butafooriatöötoas õpitakse tundma erinevaid materjale ja tehnikaid butafooria valmistamiseks ning töötoa käigus valmib butafoorne pulgakook.

Vanus: koolilaps, noor, täiskasvanu

Kestus: 1 h

Hind: 8 eurot / osaleja (lisaks teatripiletile)

Mängivad

Laura KukkKaisa Selde (külalisena), Mait Joorits, Karl SakritsMart Müürisepp

Meediakajastus