Mängud väikelastele | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Mängud väikelastele

jaga
45-60 min|Väikelapsele, Koolieelikule|Muuseum

Mängida oskavad kõik – pisikestest päris vanade kaladeni. Mängides saab kõik märkamatult selgeks ja teatrimaailmas pole kaotajaid!

Lastele, kes käivad lasteaias, on Nukuteatrimuuseumis ühiselt tegutsemiseks loodud viis mängu, mis põhinevad teatri mängukavas olevatel lavastustel.

Nendes osalemiseks ei pea olema etendust näinud, kuid koos teatrikülastusega on mäng samuti vahva!

Mängima ootame lastegruppe - nemad saavad külastuse broneerida muuseum [at] eestinoorsooteater.ee või telefonil 6679 542.

Üksikkülastajad ehk vanemad lapsega saavad mängudest osa Teatritundide programmis.

Mäng „Värvid” – alates 3. eluaastast

3–4aastaste laste korral eeldab mäng vanema osalemist. Mäng „Värvid” õpetab asjade jagamist ja värvide tundmist. Värvide mängus saavad lastest kunstnikud, kes ehitavad moepuslest värvilise fantaasiamaailma koos seal elavate loomade ja lilledega.

Mäng "Kodud" – alates 3. eluaastast

Lastest saavad mängus väikesed näitlejad, kes otsivad kuulmise järgi üles mitmesuguste loomade kodud ja aitavad metsaelanikke nende tegemistes. Üheskoos istutatakse aeda lilli, kogutakse mesilastena õienektarit, viiakse karud koopasse talveunne, külastatakse rebaseurgu ning lõpuks saavad lapsed katta teatrisöökidest uhke pidulaua.

Mäng​ ​"Pollyanna" – alates 6. eluaastast

Mängus õpitakse tundma lavameistrite ametit. Nuputame, kuidas ehitada üles lavastuse “Pollyanna” majad ning saame teada, mis on lavaraskused, mida teevad lavameistrid ning mida tehakse teatri töökojas.