Hotellipaketid | NUKU театр и музей

Hotellipaketid

Original Sokos Hotel Viru

Teatrisõbra minipuhkus kahele – kokku 69 eurot.

Hinnas on kaks teatripiletit Eesti Noorsooteatri õhtusele etendusele (vt mängukavast), majutus Viru hotelli elegantses  kahekohalises standard-toas ja maitsev buffet hommikusöök kaunis Merineitsi restoranis. Boonusena avaneb hotellitoast imeline vaade Tallinnale.

Nii soodne tervikhind kehtib vaid Teatrisõbra minipuhkuse korral ja on kehtiv kuni 31.03. 2021 vabade kohtade olemasolul.

Broneeringu märksõna "Teatrisõbra minipuhkus" ainult kassa [at] eestinoorsooteater.ee või telefonil 6679 555.

Eesti Noorsooteatri pileti ettenäitajale majutus kahekohalises standard-toas koos hommikusöögiga 49€  ning Amarillo põhimenüü toitudest/jookidest allahindlus ID-kaardi esitamisel -25%.  Pakkumine kehtib kuni 31.03.2021 ja ei laiene eripakkumistele. Broneerimine viru.reservation [at] sok.fi, palume saata ka piletikoopia või foto piletitest.

Unique Hotels Tallinn

Kreutzwald Hotel Tallinn, Von Stackelberg Hotel Tallinn ja Centennial Hotel Tallinn pakuvad Eesti Noorsooteatri külalistele –10% allahindlust majutuse hinnast, broneerides kodulehelt koodiga CAMP-ENTNM.

Schlössle Hotel

Eesti Noorsooteatri külastajatele -20% soodustus hotellitoalt Schlössle hotellis. Kontaktiks reservations [at] schlossle-hotels.com

Tallink Hotels

Eesti Noorsooteatri külalistele majutus Tallink Spa & Conference hotellis ja Tallink Express hotellis erihinnaga -35% päeva parimast hinnast kõikidele toakategooriatele.

Hind sisaldab Aqua Spa vee- ja saunakeskuse piiramatut kasutamist *, puhkust mugavas ja ruumikas toas ning rikkaliku hommikusööki, et päevale hea algus anda.

Broneerimine ja majutus kuni 31.05.2021 https://booking.tallinkhotels.com/search sooduskoodiga TEATRISSE

* Tallink Express hotellis majutudes sisaldub hinnas sissepääs Aqua Spa basseinidesse kuni 31.03.2021.

  • Hotellipaketid
  • Hotellipaketid
  • Hotellipaketid
  • Hotellipaketid