Eriolukorrast | EESTI NOORSOOTEATER
Tagasi

Eriolukorrast

jaga
27. Aprill 2020 | 12:38

Eriolukorrast tulenevalt on NUKU teater, muuseum, kassa ja Hendriku kohvik külastajatele suletud kuni 18. maini ning kevadhooaja etendusi ei toimu.  Palume teil hoida oma kohviveskeid, praevorste ja hapukapsaid röövel Hotzenplotzi eest, keda enne augusti püüdma ei asuta. Ja hoidke oma kalleimat vara - tervist! 

  • Etenduste PDF-piletitest saavad NUKU teatri kinkepiletid, millega on võimalik soetada NUKU teatri pileteid kuni 31.12.20. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number. NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
  • Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada NUKU teatri sügishooaja piletite vastu või tagastada võttes ühendust kassa [at] nuku.ee või Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt. Sügise mängukava selgub mai keskpaigaks.
  • Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support [at] piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
  • Juhul kui teil pole sügishooajal võimalik teatrisse tulla, saab PDF-pileteid ja Omniva pakiautomaati tellitud pileteid tagastada kuni 30.06.20, selleks palume täita tagasiostu taotluse vorm siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
  • Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.
  • Ajavahemikus 13. märts kuni 31. mai aegunud NUKU teatri kinkekaartide kasutusaeg pikeneb 30. juunini. 

Vabandame ebamugavuste pärast ja palume mõistvat suhtumist, kui meilidele vastamine tavapärasest rohkem aega võtab. Ühtlasi oleme südamest tänulikud neile teatrisõpradele, kes on otsustanud piletiraha tagastusest loobuda ja annetanud selle teatri heaks. 

NUKU töötajad soovivad kõigile tugevat tervist ja uusi kohtumisi tervisele ohutumas tulevikus. Kasutage vahepealset aega lugemiseks - siin mõned soovitused meie poolt, muusika kuulamiseks ja kõigi kunstide nautimiseks, milleks kodus aega ja võimalust. 

Lisainfo kuni 18. maini E-R kl 10-13, alates 19. maist T-P kl 11-18 telefonil 6679 555 ja aadressil kassa [at] nuku.ee.

(Pildil on Hall Härra, kes varastab inimeste aega. Oleme kindlad, et sügiseks on Momo inimeste aja neile tagasi toonud. Gabriela Liivamägi foto lavastusest "Momo". )

Veel uudiseid